FAZ Drivers

Szukasz kierowcy?

Dzięki nam firmy transportowe:

 • uzyskują doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
 • dotrzymują terminów dostaw
 • przestrzegają czasu pracy kierowców
 • otrzymują pracowników w sezonie urlopowym
 • znajdują zastępstwo w czasie choroby kierowcy

Wystarczy, że określą Państwo, ilu kierowców potrzebujecie, a my następnie znajdziemy dla Waszej firmy osoby z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami. Zaoszczędzimy Wasz cenny czas i pieniądze, ponieważ sami zajmiemy się podpisywaniem umów z kierowcami, wypłatą wynagrodzeń i rozliczaniem urlopów. Dzięki temu wszelkie prace administracyjne przechodzą na nas. Sprawimy, że prowadzenie firmy transportowej okaże się dla Państwa proste i przyjemne.

FAZ SOLUTIONS

Od wielu lat pomagamy firmom w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Głównym założeniem Biura Pośrednictwa Pracy FAZ Drivers jest obsługa potencjalnych klientów (firm transportowych) w zakresie selekcji, rekrutacji i outsourcingu kierowców z uprawnieniami na prawo jazdy kategorii C+E, specjalizujących się w transporcie międzynarodowym na terenie Europy.

Posiadamy uprawnienia do profesjonalnej usługi pośrednictwa pracy podczas rekrutacji pracowników w sektorze Transport, Spedycja i Logistyka.

Korzyści firm transportowych

ze współpracy z FAZ Drivers

 1. wyeliminowanie

  stałych kosztów związanych z samodzielną rekrutacją kierowców

 2. dopasowanie

  liczby kierowców C+E do aktualnych potrzeb firmy

 3. brak odpowiedzialności

  za zawieranie umów o pracę

 4. zero

  problemów z urlopem, chorobą czy absencją pracownika tymczasowego

 5. realizacja

  wszystkich zadań firmy bez zwiększenia etatu

 6. brak problemów

  ze związkami zawodowymi

Oferujemy profesjonalną obsługę kadrową związaną z wszystkimi wymaganymi dokumentami pracowniczymi. FAZ Drivers  to gwarancja zatrudnienia najlepszych kierowców z uprawnieniami C+E!

Nasi Kierowcy C+E to prawdziwi specjaliści. Odpowiadają za prawidłowy i przepisowy transport towarów oraz za majątek firm. I co najważniejsze, kierowcy FAZ Drivers  stanowią świetną wizytówkę firm transportowych, odpowiednio reprezentując ich u swoich klientów podczas załadunków i rozładunków.

FAZ Drivers to gwarancja pewności, poczucia spokoju, rzetelności i zaufania! Pozwól nam przejąć część swoich obowiązków.

Przejrzyste i bezpieczne zasady współpracy tylko w FAZ Drivers . Zapraszamy!

Transport nie śpi, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji

przez 24 godziny / 7 dni w tygodniu!

oferta

JAK TO WYGLĄDA?

FAZ Drivers kompleksowo obsługuje swoich Klientów. Prowadzimy pełną administrację związaną z zatrudnieniem, rozliczamy czasu pracy kierowcy zawodowego, diety i ryczałty. Bierzemy pełną odpowiedzialność za poprawne rozliczanie czasu pracy oraz delegacji na terenie Niemiec i Francji. Od firm transportowych oczekujemy tylko potwierdzenia godzin pracy, reszta należy do Nas!

REKRUTACJA STAŁA:

Zajmujemy się wyszukaniem, selekcją i rekrutacją potrzebnych kierowców CE. Dostęp do szerokiego grona kierowców pozwala nam w pełni dostosować się do potrzeb i oczekiwań każdej firmy transportowej.

ZATRUDNIENIE TYMCZASOWE:

Obsługujemy swoich Klientów również w trybie tymczasowym. Współpraca z doświadczonymi kierowcami CE pozwala nam zrealizować każdy rodzaj zlecenia.

PROJEKTY:

Na zlecenie Klientów przygotowujemy niezbędną grupę kierowców CE delegowanych do specjalnych zadań projektowych i kontraktowych, których termin wykonania i efekt jest z góry ustalany.