FAZ DRIVERS

We are Truckers!

O nas

FAZ Drivers to młoda dynamicznie rozwijająca się firma, wypełniona wielką pasją do Transportu. Energiczny, doświadczony zespół, który od wielu lat funkcjonuje w obsłudze zatrudnienia dla branży TSL, jest do Państwa dyspozycji 24/7 gotowy na wszelkie wyzwania.

Chcemy i rozwiązujemy problemy naszych klientów!

Branża transportowa, często wymaga od nas daleko idących poświęceń i rozwiązywania przeróżnych problemów, w których najczęściej dzielą setki kilometrów.

Dla FAZ Drivers to Klient i Kierowca są w centrum naszej działalności – i to FAZ musi sprawić, że obie strony są zadowolone!

Naszym celem jest maksymalne ułatwienie pracy firmom transportowym, aby koncentrowały się na swojej flocie, ładunkach i innych obowiązkach związanych bezpośrednio z transportem, dzięki oddelegowaniu spraw związanych z personelem i obsługą HR do FAZ Drivers

Naszym mottem jest

make this done

Zakres usług

FAZ to głównie obsługa transportu na naczepach typu chłodnie i plandeki. Naszym celem jest wsparcie Klientów i maksymalizacja efektywności zarządzania czasem, który poświęcają na procesy rekrutacji kierowców międzynarodowych, obsługę zatrudnienia i wsparcie codziennego planningu. Cenimy sobie jakość, wysoki standard, elastyczność i efektywność naszych usług.

Nasi kierowcy CE obsługują transport we wszystkich kierunkach w całej Europie. Posiadają bogate doświadczenie w obsłudze transportu spożywczego, centrach dystrybucyjnych, logistycznych, portach morskich, lotniskach i w wielu innych strategicznych miejscach.

Dostosowujemy się do potrzeb rynku.

Przez cały czas kontrolujemy zmiany na rynku pracy i obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na kierowców C+E (tymczasowych i stałych). Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam współpracować z firmami transportowymi na najwyższym poziomie.

W odpowiedzi na oczekiwania przedsiębiorców dbamy o zapewnienie alternatywnych form zatrudnienia kierowców ciężarowych, profesjonalne doradztwo, pomoc w motywowaniu i rozliczanie kierowców za konkretne efekty.

FAZ Drivers patrzy na transport

szerokim horyzontem

Dlaczego
FAZ Drivers

Patrzymy

na transport szerokim horyzontem, więc warto nam ufać!

Transport

nie śpi, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24/h 7 dni w tygodniu

Naszym
celem

jest wsparcie klientów i maksymalizacja efektywności zarządzania czasem!

Nasi
kierowcy CE

obsługują transport we wszystkich najważniejszych kierunkach w całej Europie!