Poznaj
FAZ Drivers!

Jesteśmy tu, aby rozwiązać Twoje problemy!

FAZ Drivers to młoda dynamicznie rozwijająca się firma, wypełniona wielką pasją do Transportu.

Branża transportowa, często wymaga od nas daleko idących poświęceń i rozwiązywania przeróżnych problemów, w których najczęściej dzielą setki kilometrów.

Dla FAZ Drivers to Klient i Kierowca są w centrum naszej działalności – i to FAZ musi sprawić, że obie strony są zadowolone!

Skoncentruj się na flocie, a zadania związane z HR zostaw nam

Naszym celem jest maksymalne ułatwienie pracy firmom transportowym, aby koncentrowały się na swojej flocie, ładunkach i innych obowiązkach związanych bezpośrednio z transportem, dzięki oddelegowaniu spraw związanych z personelem i obsługą HR do FAZ Drivers

Naszym mottem jest

Make this done

Zakres
usług
FAZ Drivers

FAZ to głównie obsługa transportu na naczepach typu chłodnie i plandeki. Naszym celem jest wsparcie Klientów i maksymalizacja efektywności zarządzania czasem, który poświęcają na procesy rekrutacji kierowców międzynarodowych, obsługę zatrudnienia i wsparcie codziennego planningu. Cenimy sobie jakość, wysoki standard, elastyczność i efektywność naszych usług.

Nasi kierowcy CE obsługują transport we wszystkich kierunkach w całej Europie. Posiadają bogate doświadczenie w obsłudze transportu spożywczego, centrach dystrybucyjnych, logistycznych, portach morskich, lotniskach i w wielu innych strategicznych miejscach.

Dostosowujemy się do potrzeb rynku.

Przez cały czas kontrolujemy zmiany na rynku pracy i obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na kierowców C+E (tymczasowych i stałych). Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam współpracować z firmami transportowymi na najwyższym poziomie.

W odpowiedzi na oczekiwania przedsiębiorców dbamy o zapewnienie alternatywnych form zatrudnienia kierowców ciężarowych, profesjonalne doradztwo, pomoc w motywowaniu i rozliczanie kierowców za konkretne efekty.

Dlaczego FAZ Drivers?

Szeroki horyzont

Europejski zasięg

wybierasz kierunki, które Ci odpowiadają: IT, ES, GR, FR, DE, UK, NL

Dostępność 24/7

Elastyczność wyjazdów

wybierasz swój tryb i harmonogram pracy

Wsparcie klientów

Stabilność zatrudnienia

dysponujemy ogromną ilością zleceń dzięki czemu możemy zapewnić ciągłość zatrudnienia

Sprawdzeni profesjonaliści

Terminowość

wypłat i bezpieczeństwo pracy: jazda zgodna z czasem pracy kierowców

Cała Europa

Rozwój zawodowy

wewnętrzny system doszkalający

Twoja wizytówka

Komfort jazdy

Nowoczesna flota