DLA KIEROWCY

FAZ Logistics to dynamicznie rozwijająca się organizacja obsługująca firmy transportowo-logistyczne działające się na terenie całej Europy. Poszukujemy wykwalifikowanych kierowców CE i zapewniamy im pracę na dogodnych warunkach. U nas praca kierowcy to gwarancja satysfakcji, stabilizacji i stały rozwój osobisty. Pozwól sobie być Specjalistą w swojej branży!

FAZ Logistics współpracuje z najlepszymi kierowcami CE. Jeżeli więc chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności, umów się z nami na wstępne spotkanie. Następnie pozwól nam sprawdzić swoje referencje i poznać Twoje potrzeby, aby zapewnić Ci pracę kierowcy CE najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Na sam koniec przeprowadzimy krótki test z jazdy ciężarówką, aby potwierdzić Twoje kwalifikacje.

Ważnym elementem naszej współpracy jest szczegółowa rozmowa. Praca kierowcy, wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Chcemy poznać Twoje potrzeby, aby móc zapewnić właściwe stanowisko pracy najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Praca dla kierowcy CE jest dostępna dla specjalistów, od których wymagamy:

  • prawa jazdy kat. C+E z wpisanym kodem 95
  • min. 2 letniego doświadczenia w transporcie
  • dobrej znajomości języka obcego – angielskiego lub niemieckiego
  • bardzo dobrej znajomości topografii Europy
  • dyspozycyjności i operatywność

Praca w polsce

Oferta pracy dla kierówców w Polsce – Międzynarodowi

Praca w holandii

Oferta pracy dla kierówców w Holandii – Międzynarodowi C+E

wypełnij formularz

Opowiedz nam o sobie następnie my opowiemy Ci o lepszych warunkach pracy dla Ciebie.

Korzyści

 PRACA DODATKOWA

Myślisz o pracy w transporcie jako o dodatkowym źródle dochodu? Chcesz pracować w weekendy bądź w inne dni miesiąca? W FAZ Logistics staje się to możliwe! Obsługujemy wiele firm transportowych, więc zawsze znajdzie się u Nas praca kierowcy międzynarodowego. Pozwól nam zsynchronizować Twoje potrzeby z potrzebami naszych Klientów!

 Praca stała

Interesuje Cię stała praca dla kierowcy CE? Pozwól sobie pomóc! W FAZ Logistics otrzymasz stabilne zatrudnienie na stanowisku Kierowca C+E, odpowiadające Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

 Praca projektowa

Jesteś zmęczony monotonią w regularnych trasach? Chciałbyś wykorzystać w lepszy sposób swoje doświadczanie i umiejętności? FAZ Logistics może Ci to zapewnić! Szeroka baza kontaktów i duża ilość zleceń pozwala nam wyszukać zadania specjalne, projektowe i tymczasowe. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja praca CE będzie ciekawsza, różnorodna, a dodatkowo zapewni Ci bardzo dobre wynagrodzenie.

 Praktyki

Odebrałeś niedawno prawo jazdy kategorii C+E? Nie masz doświadczenia, a chcesz się rozwijać w transporcie międzynarodowym? Współpracując z FAZ Logistics znajdziesz się pod bardzo dobrą opieką. Chętnie zorganizujemy dla Ciebie praktykę zawodową, a następnie zadbamy o Twoje dalsze zatrudnienie jako kierowcy tira CE.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?